YOU HAVE TO INCLUDE THE COSTS SO WE COULD KNOW HOW MUCH EXTRA MONEY WE HAVE LEFT.
2.) HAVE YOU PRODUCED A PRODUCT THAT WILL HELP YOUR CLASSMATES CHOOSE? WHY??
YES, BECAUSE I DID MINE VERY IMPRESSIVE AND UNIQUE AND I ALSO PUT GREAT THINGS.
6th Grade!
No comments:
Post a Comment